TianDe Centrum Plzeň TianDe Centrum Plzeň

Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


TianDe je něco víc než pouhá kosmetika, je to totiž KOSMECEUTIKA a přesně takhle by se měla prezentovat...

CO VLASTNĚ ZNAMENÁ KOSMECEUTIKA ?
A ČÍM SE LIŠÍ KOSMECEUTIKA OD BĚŽNÉ KOSMETIKY ?

Podle obecné definice jsou kosmetické přípravky určené k ošetření vnějších částí těla, pokožky, nehtů či vlasů …

Podle našich "zákonů" kosmetické produkty nesmí obsahovat žádné složky s léčivým účinkem podobným tomu, jaká mají léčiva.
S pokrokem ve vývoji kosmetických přípravků se na trhu objevily produkty, pro které však tyto definice již nebyly postačující.
Nejrůznější krémy, masti, gely či emulze, které byly určené pro každodenní používání, nebyly to však léky na lékařský předpis, přesto měly i terapeutické účinky např. v případě léčby kožních chorob a hojení ran. Měly také skvělé účinky proti stárnutí. Tak se některé produkty ocitly mezi kosmetikou a léky.

To přímo vedlo ke vzniku pojmu KOSMECEUTIKA (autorem pojmu "kosmeceutika" je Albert M. Kligman, profesor dermatologie na Pensylvánské univerzitě)

KOSMECEUTIKA je mostem mezi běžnou každodenní péčí a estetickou medicínou … obsahuje aktivní látky, které přímo ovlivňují fyziologické procesy v lidské pokožce. Právě jejich vysoká koncentrace může vyvolat terapeutický efekt vyplývající z účinkování mechanismů, které nastartovala určitá látka. Podle druhu látky to může být účinek proti lupům, zmírňující ekzémy nebo akné, může stimulovat regeneraci, zvyšovat odolnost pokožky, zmírňovat pigmentové skvrny, strie, celulitidu. Mohou také v různé míře zpomalovat procesy stárnutí kůže.
K jejich výrobě se používají nejmodernější výzkumy v oboru technologie a farmakologie. Jejich složení je výsledkem vědeckých objevů i mnohaletých zkoušek a výrobní postupy jsou chráněny mezinárodními patenty.
Díky tomu je požívání kosmeceutik naprosto bezpečné a vyjímečně účinné.

Množství vysoce koncentrovaných aktivních látek s mimořádnými účinky na pleť způsobuje, že kosmeceutika jsou Například přípravky TianDe z řad Marine Collagen, Collagen Active nebo Snake Faktor s hadím tukem vyrovnávají mikrostahy svalových vláken. Tím pokožce dávají efekt "botox-like", avšak bez nutnosti návštěvy kosmetického salonu a aplikaci injekcí.Tudíž za tým www.tiande-katalog.cz jsem velmi rádi a jsem vděční, že TianDe známe, že ho můžeme a HLAVNĚ CHCEME používat !

Nemáme potřebu řešit, zda můžeme či nemůžeme nazývat TianDe přírodní kosmetikou, ačkoli ani legislativa nám tuto možnost neupírá,
( … občas se setkáváme s názorem, že prezentovat firmu TianDe, jako producenta přírodní kosmetiky je špatně. Rýpálkové řeší obsah konzervačních látek v produktech - mimochodem u TianDe jsou přírodního původu … ).
Pro nás je TianDe více, než jakákoli kosmetika či kosmeceutika.

Výborné zkušenosti a recenze našich přátel všech věkových kategorií, našich zákazníků i partnerů nám nikdo nevezme ❤Navštivte i naše FB stránky www.facebook.com/TianDe.zdravi

Napište nám, můžete vyzkoušet i Vy :-)
CO OBSAHUJÍ PRODUKTY TIANDE?

Výrobky TianDe

Solná koupel na nohy Čínské bylinky TianDe
Péče o nohy
Solná koupel na nohy Čínské
Solná koupel na nohy Čínské bylinky tianDe, obsah 50gSolné koupele Master Herb TianDe -...
Intenzivní komplex na pokožku kolem očí Tibetian Herbs TianDe
Péče o pleť TianDe
Intenzivní komplex na pokožku
Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí TianDe - to jsoudva přípravky v jednom: maska na...
Brusinkový proteinový koktejl mix se sladidlem tianDe
Tělo
Brusinkový proteinový koktejl
Cranberry Mix Protein Shake - Snížení hmotnosti - Podpora funkce a zdraví...
Revitalizační pleťový gel-elixír proti vráskám Botoluxe TianDe
Péče o pleť TianDe
Revitalizační pleťový
Revitalizační pleťový gel-elixír proti vráskám Botoluxe TianDeZlikvidujte vrásky - bez...
Denní vložky Energie bylin TianDe
Výrobky
Denní vložky Energie bylin
Denní vložky Energie bylin ... Ochranný komplex rostlinných výtažků Kód: 61901 ,...

Chrana osobních údajů GDPR

Copyright © 2017