TianDe Centrum Plzeň TianDe Centrum Plzeň

Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Získejte výhody TianDe

Nabízíme - výhody registrace tianDe

Je mi velkou ctí přivítat každého člověka, který chce tuto úžasnou kosmetiku TianDe šířit dál, prodávat její výrobky nebo jen nakupovat tianDe pro svoji osobní potřebu za VIP ceny :)

Hlavní výhody prodeje - nákupu kosmetiky TianDe za VIP ceny - se slevou - jsou:

1) nastavíme Vám na eshop tianDe slevu více, jak 30% bez ohledu na výši objednávky
.... troufám si říct, že TianDe nabízí jedny z nejvyšších provizí prodeje kosmetiky v ČR

2) další možností spolupráce je lídr tianDe či manažer tianDe, kdy běžně dosažitelný výdělek během pár měsíců od začátku spolupráce je 15 tis. Kč měsíčně a výš. Pokud se budete chtít přesvědčit, určitě Vám Váš sponzor ukáže svoje provize - nemáme co skrývat :)

.... pokud budete chtít s námi spolupracovat na vyšších provizích, budeme Vám určitě k dispozici kdykoliv bude potřeba.

3) kosmetika TianDe je stále na začátku v České republice! Zatím je zde velká možnost, jak si vybudovat klientelu či kariréru - vše záleží jen na Vás, jakým způsobem se na TianDe "chcete vrhnout"...

4) každý má v TianDe k dispozici úžasný vzdělávací a pomocný systém z pohodlí domova - pomocí webinářů (videa YouTube), semináře po internetu aj.  Opravdu nemusíte nikam jezdit a učíte se vše o TianDe v pohodlí domova. Spolupráce s námi je možná i při mateřské dovolené, studiu či zaměstnání.


Kosmetika TianDe nabízí opravdu úžasné slevy, dodatečné provize a dárky.

Zákaznická kartička nebo přidělení ID (identifikačního čísla TianDe) je naprosto zdarma bez jakýchkoliv závazků či vstupních poplatků.... Můžete tedy začít bez jakýchkoliv nákladů.

Jakmile Vám vytvoříme ID TianDe, budete mít přístup do naprosto bezkonkurenční skupinky na Facebooku, kde se můžete dozvědět o výrobcích TianDe, přečíst si recenze nebo se naopak na cokoliv zeptat. A samozřejmě se o Vás postarám i já a můj tým, kdy budu učit vše, co budete chtít vědět či potřebovat.

 

Náš tým dál nabízí:
  • školení Vám i vašim obchodním partnerům
  • stálou informační podporu a poradenství
  • operativní komunikaci Facebook, email, telefon
  • videokonference a webináře
  • online propagační materiály


Registrujte se teď
stačí vyplnit formulář a odeslat

Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Jak to funguje

Krok 1

Vyberte si z katalogu tianDe z nepřeberného množství úžasného zboží. Jestliže chcete navíc získat slevu na sortiment z katalogu, registrujte se přes náš formulář.

Krok 2

Bude vás kontaktovat asistentka, která s vámi probere podmínky registrace a na základě smlouvy budete vybaveni kartičkou s osobním číslem zákazníka.

Krok 3

Zašlete objednávku pod svým osobním číslem a tím získáte nárok na slevu. K ničemu se nezavazujete, objednávat nemusíte pravidelně a je jen na vás v jaké výši.

Krok 4

Pokud si kosmetiku a ostatní produkty tianDe oblíbíte a seznámíte s nimi i přátele a známé, můžete se stát prodejcem této skvělé značky. A pokud chcete vydělávat více...

Krok 5

TianDe nabízí jedny z nejlepších provizí na našem trhu, byla by škoda toho nevyužít. Staňte se manažerem a budujte svůj tým. Stačí nás kontaktovat, vše vysvětlíme, zaškolíme atd.

Časté otázky

Co je TianDe?
o kosmeceutice

TianDe je v ČR stále více oblíbená kosmetika. Kosmetika tianDe je spojením přírody a moderních technologií. Produkty se vyrábí dle receptur tradiční čínské medicíny, avšak zpracovávány jsou moderními technologiemi. Síla těchto produktů je opravdu úžasná. Ze široké škály produktů si určitě vyberete i Vy. Katalog tianDe si můžete prolistovat přímo tady na webu: tianDe katalog...

Máte otázky?
zeptejte se

Zajímá vás co TianDe nabízí? Máte dotazy? Ráda byste si prolistovala náš katalog nebo se poradila, co vlastní je vhodný výrobek tianDe právě pro Vás?

Neváhejte a napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře, na všechny vaše otázky rádi odpovíme.
...


Pokud máte Facebook, můžete se mrknout na naše stránky a napsat nám zprávu. Náš Facebook tianDe je zde: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu

Sleva tianDe?
... ušetříte jednu třetinu

S korporací TianDe máte více možností, jak VIP karta TianDe na slevu, nebo registrace TianDe lze využít pro přivýdělěk nebo osobní potřebu. Nakupovat se slevou může úplně každý z Vás - sleva je více, jak 30% bez ohledu na výši objednávky. U první objednávky stačí převýšit nákup nad 700Kč a slevu 35% máte nastavenou kdykoliv budete chtít objednávat. Nemusíte objednávat za desetitisíce a slevu máte stále stejně vysokou. Zákaznická kartička nebo registrace se Vám opravdu vyplatí. Nemusíte "uhánět kamarádku", kdy Vám konečně doručí objednané zboží. Nakupujte si sama. ...


Pokud se Vám tianDe zalíbí, tak schopní obchodníci se můžou stát manažery společnosti a vydělávat velké peníze z pohodlí domova.

Žádné závazky!
nenutíme vás stále utrácet

Na rozdíl od jiných kosmetických společností s podobnou formou prodeje, vás tianDe "nenutí" stále objednávat.
Na slevu máte nárok vždy! Prostě si objednáte, kdy sama budete potřebovat. Ani mě by nebavilo, kdyby mě neustále někdo "nutil", abych si něco objednala. Prostě si objednám, kdy sama chci, kdy něco potřebuji. Takové je tianDe... Svoboda... Nejen svoboda samospotřebitele, ale i svoboda, když chctete s tianDe podnikat. Je jen na Vás, když podnikáte, kolik času si zvolíte v tianDe podnikáním strávit.To je - za mě - prostě super. Pěkný den Vám přeje Jana Ďurčovová, Perlová ředitelka tianDe

Napište mi na Facebook:
Facebook Jana Ďurčovová ...


Chrana osobních údajů GDPR

Copyright © 2017